Český malíř 1. poloviny 20. století
Benátky, signováno a datováno vpravo dole J. Šustek 19 (?), olej/plátno, 64 x 105 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |